Dyskoteka andrzejkowa Drukuj
Dyskoteka andrzejkowa

W środę, 28 listopada, uczniowie klas IV - VIII wraz ze swoimi nauczycielami bawili się na andrzejkowej dyskotece zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski. W role dyskdżokejów wcielili się - p. Robert Elwertowski oraz p. Grzegorz Urbaczewski.

Również i klasy I- III  miały  swoją  dyskotekę , bo przecież tradycja nakazuje, aby w Andrzejki zająć się przepowiadaniem przyszłości. W tym roku przepowiadaniem tego co nas czego w dalszej i bliższej przyszłości dla uczniów z klas I-III zajęły się „wróżki” studentki z PWSZ, które odbywają w naszej szkole praktyki pedagogiczne. Po pełnych emocji wróżbach na wszystkich czekała wspaniała zabawa przy ulubionych utworach dyskotekowych

 

   Szukajcie się na zdjęciach w galerii, które zrobiła p. Edyta Paradowska i p. Janina Łukasiak