III miejsce w Niepodległościowym Grand Prix w siatkówce dziewcząt Drukuj
III miejsce w Niepodległościowym Grand Prix w siatkówce dziewcząt

W  dniu 28 listopada 2018r  w Szkole Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 3 w Płocku podsumowano Niepodległościowe Grand Prix w siatkówce dziewcząt dla szkół podstawowych. Patronem turnieju został Paweł Papke wielokrotny reprezentant Polski . Turniej został rozegrany w trzech kategoriach wiekowych: czwórki siatkarskie, szóstki siatkarskie oraz trójki siatkarskie. Niepodległościowe Grand Prix miało charakter cykliczny. Do końcowej punktacji wliczało się wyniki najlepszego zespołu danej szkoły z każdego turnieju. Nasze siatkarki walczyły zawzięcie o każdy punkt. Pierwszy turniej odbył się w kategorii "czwórek" .Dziewczęta po przegranym meczu półfinałowym z SP nr 11  zajęły 4 miejsce .Kolejna mecze rozegrano w kategorii szóstek siatkarskich. Tym razem to zawodniczki naszej szkoły nie miały sobie równych. Wygrały wszystkie mecze zdobywając I miejsce i złote medale. Kolejne rozgrywki odbyły się w ustawieniach trójkowych. Dziewczęta naszej szkoły po awansie do rozgrywek półfinałowych przegrały jeden mecz z SP22, natomiast pokonały SP nr 3 i w pięknym stylu zdobyły III miejsce. Po podsumowaniu punktacji całego turnieju nasza szkoła usytuowała się na trzecim miejscu zdobywając srebrny medal .Gratulujemy wszystkim zawodniczkom i życzymy dalszych sukcesów.

Nasze reprezentantki;

"czwórki siatkarskie"- Maja Żebrowska-7s, Julia Koperska -6f, Martyna Glińska -6d,Julita Gzylewska -6d,Maja Kęsicka -5g, Michalina Niedzielak- 5g,Amelia Cybulska -5g,Natasza Guzek-5d,Klaudia Wyrębkowska-5d, Agata Olejnicka -5d

"szóstki siatkarskie"- Zuzanna Gajewska, Aleksandra Kaźmierczak, Natalia Krajewska, Laura Michalak, Gabrysia Nych, Aurelia Olewnik, Weronika Piecka, Maja Prusiewicz, Maja Żebrowska, Wiktoria Romanowska ( klasa 7s)

"trójki siatkarskie"-Maja Kęsicka -5g, Michalina Niedzielak- 5g,Amelia Cybulska -5g,Natasza Guzek-5d,Klaudia Wyrębkowska-5d, Agata Olejnicka -5d