Finały Młodzieżowej Ligii Sportowej w Mini – Koszykówce Dziewcząt i Chłopców. Drukuj

 

Finały Młodzieżowej Ligii Sportowej w Mini – Koszykówce Dziewcząt i Chłopców. W dniach 29 - 30 listopada 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 21 w Płocku odbyły się Finały Młodzieżowej Ligii Sportowej w Mini – Koszykówce Dziewcząt  i Chłopców.

Nasze zawodniczki z kl. VI s pod opieką p. Tomasza Żórawskiego oraz p. Arkadiusza Ławnickiego w meczu półfinałowym musiały uznać wyższość koszykarek z SP 16, jednak w meczu o III miejsce po bardzo zaciętym spotkaniu pokonały młode adeptki koszykówki ze Szkoły Podstawowej nr 20. Dzień później chłopcy z kl. VI s pod opieką p. Michała Królikowskiego i p. Tomasza Żórawskiego pewnie wygrali swój półfinał pokonując w nim SP 20 Płock, zaś w wielkim finale nie mieli sobie równych i wynikiem 32:18 pewnie pokonali zawodników SP 21 zajmując tym samym I miejsce w Płocku i uzyskując awans do finałów międzypowiatowych. Dziewczęta wystąpiły w składzie: Martyna Dudzik, Laura Wincenciak, Zuzanna Wereszczyńska, Natasza Zimny, Natalia Niedzielak, Karolina Akimow, Zuzanna Balasiewicz, Klaudia Koperska, Maja Przysocka, Klaudia Konuda. Drużynę chłopców reprezentowali: Bartosz Akimow, Filip Brzozowski, Jakub Ciołek, Jakub Karaś, Mikołaj Kopeć, Filip Lewandowski, Dominik Nawrocki, Mateusz Obidowski, Karol Piechocki, Jakub Sowul, Krystian Szostak, Oliwier Żurawski. Wszystkim serdecznie gratulujemy.