Zebraliśmy rekordową liczbę książek dla dzieci z płockich szpitali! Drukuj
Zebraliśmy rekordową liczbę książek dla dzieci z płockich szpitali!

Już po raz piąty braliśmy udział w charytatywnej akcji "Teatralne Mikołajki" organizowanej przez Płocki Teatr.

        W tym roku klasa 5e wraz ze swoim wychowawcą p. Małgorzatą Podwójci ogłosiła w naszej szkole zbiórkę nowych książek dla dzieci przebywających w płockich szpitalach. W akcję włączyli się uczniowie klas: 1a, 1d, 2a, 2b, 2d, 3a, 3c, 3d, wszystkie klasy czwarte, kl. 5b, 5d, 5e, 5g, 5s, wszystkie klasy szóste, kl. 7b, 7s, 8b, 8s oraz ich wychowawcy, nauczyciele i biblioteka szkolna.

       Jesteśmy dumni, ponieważ uczniowie naszej szkoły spisali się na medal! Zebraliśmy 221 książek i książeczek, które reprezentacja klasy 5e zawiozła do teatru. 6 grudnia Mikołaj i aktorzy przebrani za postacie z bajek wręczą chorym dzieciom nasze podarunki.

       Dziękujemy wszystkim za wspaniały dar serca!