Odkryj z nami Płock Drukuj
Odkryj z nami Płock

Konkurs plastyczny ogłoszony przez Płocką Lokalną Organizację Turystyczną „Odkryj z nami Płock” już rozstrzygnięty. Uczniowie naszej szkoły licznie uczestniczyli konkursie. Przedstawiciele, którzy wykonali najpiękniejsze prace zostali zaproszeni na uroczyste wręczenie nagród do siedziby płockiego Ogrodu Zoologicznego: Zuzanna Józwiak uczennica klasy 1A pod opieką pani Joanny Dobrogoszcz Marika Szymańska, Amelka Kamińska, Julia Soczewka z klasy 1C pod opieką pani Małgorzaty Sulborskiej Gabriel Błaszczak, Jakub Bryk, Zofia Gajewska, Marta Kurkowska, Antonina Łączyńska, Jakub Łęcki, Iga Mroczkowska, Weronika Nowakowska, Szymon Przybyliński, Tomasz Woliński z klasy 2D pod opieką Joanny Skubiszewskiej.

Z około trzystu rysunków nadesłanych z płockich placówek oświatowych wyróżniono kilkadziesiąt, tworząc wystawę w herpetarium. Różnorodność form i technik prac jest naprawdę imponująca. Każda z nich ukazuje piękno naszego miasta. Wyróżnione praca, jak co roku, ozdobią kalendarz wydawany przez PLOT. Autorom najpiękniejszych prac gratulujemy.