Szkolny projekt ‘Magic Christmas’ Drukuj

Szkolny projekt ‘Magic Christmas’

Szkolny projekt ‘Magic Christmas’, zorganizowany przez p. Joannę Jakubowską również w tym roku cieszył się  dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Dzieci kolejny raz zaimponowały swoją pomysłowością oraz  oryginalnością.

 

 

Projekty ‘Magic Christmas’, przygotowane przez uczniów klas I-III ukazywały, jak bardzo dzieci cenią sobie ten magiczny czas, który kojarzy się z choinką, prezentami i rodzinną atmosferą.

Uczniowie klas IV-VI z zaangażowaniem pisali ‘Letters to Santa Claus’ (według pomysłu p. Anny Malik), gdzie przedstawiali serdeczne prośby dotyczące wymarzonych prezentów gwiazdkowych, które chcieliby znaleźć pod choinką.

Klasy VII- VIII miały za zadanie przygotować prace plastyczne w języku angielskim na temat ‘Facts about Polish and British Christmas’, ukazując podobieństwa i różnice między Świętami Bożego Narodzenia w Polsce i Wielkiej Brytanii.

Uczniowie p. Anny Malik, p. Justyny Matusiak oraz p. Renaty Idzik również włączyli się do projektu, przygotowując prace na zajęciach języka angielskiego lub w domu.