Karnawałowa gala tańca Drukuj
Karnawałowa gala tańca

W sobotę 12 stycznia w naszej szkole rodzice i zaproszeni goście mogli podziwiać taneczne show w wykonaniu dzieci uczęszczających na zajęcia taneczne prowadzone przez trenera Tomasza Kadylaka. Wystąpiły klasy 1, 2, klasa 3d a także innowacyjna klasa taneczna 4f. Młodzi tancerze zaprezentowali wiązankę tańców towarzyskich: Samba, Cha cha, Jive, Walc angielski oraz tańce nowoczesne. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że bardzo duże owacje uzyskali nasi najmłodsi, czyli uczniowie klas 1-szych, którzy zaledwie po półrocznej nauce zatańczyli 4 tańce !!! Pokonali tremę i przy wypełnionej po brzegi hali odtańczyli swoje choreografie. Rodzice i uczniowie mogli podziwiać również pokazy bardziej zaawansowanych par sportowych. Poniżej fotorelacja z wydarzenia.