Chór "Viva la musica" śpiewa z WOŚP w Galerii Mazovia Drukuj
Chór

     To już 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Jak co roku chór szkolny pod wodzą p. Małgorzaty Podwójci brał udział w WOŚP-owym graniu. Tym razem rozpoczęliśmy finał w sobotę 12 stycznia na scenie w Galerii Mazovia z Prezydentem Miasta Andrzejem Nowakowskim, dyrektorką MDK w Płocku Litosławą Koper oraz radiem RPL Płock. Śpiewaliśmy też w Sali Zabaw "Fikołki", w której potem chętni chórzyści mogli skorzystać z różnych zabaw.

      Był to miło i pożytecznie spędzony czas. A wszystko dla chorych dzieci. Zebrane podczas dwudniowej akcji pieniądze przeznaczone zostaną na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

     Dziękujemy licznie zgromadzonym rodzicom za wsparcie i pomoc w opiece nad naszą gromadką.

 

 

 

--