Bezpiecznie i wesoło spędzamy ferie zimowe. Drukuj
 Bezpiecznie i wesoło spędzamy ferie zimowe.

25 stycznia klasy Ic i IIId przygotowały apel na temat bezpiecznych ferii zimowych. Koledzy podzielili się ze swoimi koleżankami i kolegami radami dotyczącymi bezpiecznych zabaw zimowych, a następnie zostały one utrwalone podczas prezentacji na ekranie.

   Pamiętajcie ich rady: Wychodząc z domu, mówcie rodzicom gdzie idziecie. Nie zjeżdżajcie na sankach w pobliżu ulicy. Nie ślizgajcie się na zamarzniętych stawach, jeziorach i rzekach. Bawiąc się śnieżkami nie róbcie twardych, lodowych kul. Będąc sami w domu, nie otwierajcie nikomu drzwi.

Mali artyści zaśpiewali również piosenki o zimie oraz pięknie zatańczyli w barwnych strojach.

   Przygotowaniem dzieci oraz oprawą plastyczną zajęły się panie - Małgorzata Szulborska oraz Urszula Kosińska. Po inscenizacji głos zabrała pani Bożena Koper, która podziękowała za występ i życzyła dzieciom udanych ferii zimowych.