Świętujemy Dzień Babci i Dziadka Drukuj

 Świętujemy Dzień Babci i DziadkaBabcia i dziadek odgrywają niezwykle ważną rolę w życiu każdego dziecka. Wychowują, rozpieszczają i bezwarunkowo kochają! Dlatego, też dnia 24 stycznia, w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka. Babcie i dziadkowie pierwszoklasistów szczelnie wypełnili trybuny sali gimnastycznej. Przed gośćmi zaprezentowali się z programem artystycznym ukochani wnukowie. Były piosenki, utwory instrumentalne, wierszyki, tańce i życzenia oraz gromkie "100 lat..." dla wszystkich Babć i Dziadków w wykonaniu ich wnucząt. Wszyscy artyści mocno zaangażowali się w występ, wkładając całe swoje serduszka. Zaproszeni goście mogli podziwiać taneczne show w wykonaniu dzieci z klas pierwszych uczęszczających na zajęcia taneczne prowadzone przez trenera Tomasza Kadylaka oraz klasy tanecznej 4f. Młodzi tancerze zaprezentowali wiązankę tańców towarzyskich: Samba, Cha cha, Jive, Walc angielski.  Miłym akcentem spotkania była wspólna zabawa „Pieczenie ciasta” oraz taniec do utworu "Makarena",  w której brali udział wszyscy uczestnicy spotkania. Wzruszenie ogarnęło wszystkich! Zachwyceni goście nagrodzili ukochane wnuki gromkimi brawami. Ten wieczór na długo zapadnie w pamięci Babć i Dziadków. Uroczystość przygotowały wychowawczynie klas pierwszych: Małgorzata Szulborska, Bożena Koper, Joanna Dobrogoszcz oraz Katarzyna Rydzewska.   O dekoracje zadbały panie: Ilona Borczuk, Agnieszka Elewertowska