I miejsce w II Ogólnopolskim Walentynkowym Turnieju Piłki Ręcznej. Drukuj
I miejsce w II Ogólnopolskim Walentynkowym Turnieju Piłki Ręcznej.

W dniu 23.02.2019 roku dziewczęta z klasy VI S reprezentujące naszą szkołę rewelacyjnie spisały się na II Ogólnopolskim Walentynkowym Turnieju Piłki Ręcznej. Turniej  organizowany przez Urząd Gminy w Regiminie, Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "Czarni" Regimin oraz Warszawsko - Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej w Regiminie przyniósł mnóstwo sportowej walki, pozytywnych emocji i łez szczęścia , gdy na koniec po ostatnim gwizdku meczu finałowego z MUKS Czarni Regimin można było rozpocząć świętowanie I miejsca w turnieju. Dziewczyny wygrały wszystkie 5 spotkań pozostawiając w pokonanym polu takie zespoły jak MUKS „Czarni” Regimin, APR Radom, UKS Wkra Sochocin, KS Zawkrze Mława, UKS Dwójka Małkinia, Varsovia II Warszawa, Varsovia I Warszawa. Wszystkie dziewczyny zagrały rewelacyjnie, ale na wyróżnienie zdaniem organizatora zawodów do najlepszej siódemki turnieju trafiły Zuzanna Wereszczyńska – prawe rozegranie, Gabriela Wójcik – obrotowa i Zuzanna Balasiewicz – lewe skrzydło. Dziękuję przybyłym na miejsce rodzicom za gorący doping.

Dziewczyny z klasy VI S grały w składzie: Martyna Dudzik, Laura Wincenciak, Zuzanna Wereszczyńska, Natasza Zimny, Natalia Niedzielak, Karolina Akimow, Zuzanna Balasiewicz, Klaudia Koperska, Maja Przysocka, Klaudia Komuda, Aleksandra Kluge, Zuzanna Kozubska, Anna Nejman, Gabriela Wójcik, Oliwia Zagórska.

Trenerami zespołu byli Arkadiusz Ławnicki i Andrzej Wolano

 

  Link do finałowego spotkania z Regiminem i ceremonii dekoracji można znaleźć tu:

https://bit.ly/2Trbz71