Turniej Szachowy Drukuj
Turniej Szachowy

Dnia 02 marca 2019 r.   w Młodzieżowym Domu Kultury w Płocku w ramach rozgrywek Młodzieżowej Ligi Szkolnej odbył się drużynowy Turniej Szachowy. Organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Płock Sp. z.o pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Płocka Andrzeja Nowakowskiego w, którym wystartowała drużyna naszych uczniów; Alicja Kowalska uczennica klasy II b, Maciej Kowalski V e, Igor Tomaszewicz Vd, Igor Wołos VI b.

Uczniowie stoczyli 7 rund szachowych po 10 rund w systemie szwajcarskim i tym samym zajęli II miejsce w klasyfikacji szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. W klasyfikacji Indywidualnej najlepszymi szachistami okazał się Maciej Kowalski z Ve zajmując V   miejsce - na 31 zawodników, oraz Igor Wołos z VI d. Tym samym Nasza szkoła zdobyła 12 punktów. Duże brawa dla młodych i zdolnych zawodników.