II miejsce w Rozgrywkach Siatkówki Dziewcząt rocznik 2003-2005 w ramach Młodzieżowej Ligi Sportowej. Drukuj
II miejsce w Rozgrywkach Siatkówki Dziewcząt rocznik 2003-2005 w ramach Młodzieżowej Ligi Sportowej.

W dniu 20 marca dziewczęta z klasy 7s oraz jedna uczennica klasy 8b pod opieką nauczyciela p. Marzeny Wakuły przystąpiły do rozgrywek finałowych w ramach Młodzieżowej Ligi Sportowej rocznika 2003-2005. Po meczach półfinałowych, w których pokonaliśmy 2:0 Zespół Szkół nr 6 oraz Szkołę Podstawową nr 14 wyszliśmy z pierwszego miejsca do kolejnego etapu rozgrywek. W finale zmierzyliśmy się z Zespołem Szkół nr 3, który pokonaliśmy 2:0 oraz gospodarzami rozgrywek SP nr 8. Po zaciętym i bardzo wyrównanym meczu ulegliśmy przeciwnikowi 1:2, ostatecznie  zajmując II miejsce w mieście. Jest to ogromny sukces naszych uczennic, które rywalizowały z dziewczętami starszymi o rok, a nawet dwa lata. Ogromne brawa należą się Julii Wojtyckiej, Mai Prusiewicz, Weronice Rydzewskiej, Julii Wiankowskiej, Natalii Krajewskiej, Zuzi Gajewskiej, Weronice Pieckiej, Mai Żebrowskiej, Oli Kaźmierczak, Laurze Michalak, Aurelii Olewnik, Gabrysi Nych, Wiktorii Romanowskiej.