Gabriela Popławska laureatką Festiwalu Piosenki Angielskiej! Drukuj
Gabriela Popławska laureatką Festiwalu Piosenki Angielskiej!

 

To był już XVII Międzyszkolny Festiwal Piosenki Angielskiej "SONG" organizowany przez Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 w Płocku. Po raz trzeci reprezentantką naszej szkoły była Gabriela Popławska z kl. VIc i po raz trzeci została laureatką. Konkurs jest dwuetapowy. Na każdym etapie młodzi artyści wykonują piosenkę w j. angielskim, następnie jury po podsumowaniu punktów z obydwu etapów, wybiera najlepszych solistów. Publiczność również wybiera swojego faworyta. Gabrysia wyśpiewała I miejsce w konkursie, ale też, co było dla nas miłą niespodzianką, otrzymała Nagrodę Publiczności! Gratulujemy Gabrysi i jej nauczycielce p. Małgorzacie Podwójci!