Podwójne złoto dla kasy 6s Drukuj
Podwójne złoto dla kasy 6s

W dniu 04.04.2019 roku dziewczęta z klasy 6S w zdobyły I miejsce w międzypowiatowych zawodach z piłki ręcznej w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej a tym samym wywalczyły  awans na  finały Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które w dniach 06 – 08.05.2019 roku odbędą się w Płocku. Tam też wystąpi osiem najlepszych szkolnych zespołów z Mazowsza, a walka toczyć się będzie o awans na Mistrzostwa Polski Szkół. Na dzisiejsze zawody stawiły się poza zespołem gospodyń SP 23 zespoły z SP 2 Sierpc i Sp Łęg Probostwo. Dwa bardzo pewne zwycięstwa 24-4 z SP2 Sierpc i 25-3  z Łęgiem dały zwycięstwo i upragniony awans. Tu trzeba zaznaczyć, że jest to drugi z rzędu awans dziewcząt z klasy 6S na Mazowieckie Igrzyska. Dziewczyny zagrały w składzie: Martyna Dudzik, Laura Wincenciak, Zuzanna Wereszczyńska, Natasza Zimny, Natalia Niedzielak, Karolina Akimow, Zuzanna Balasiewicz, Klaudia Koperska, Maja Przysocka, Klaudia Komuda, Aleksandra Kluge, Zuzanna Kozubska, Anna Nejman,Gabriela Wójcik,Oliwia Zagórska Trenerami zespołu są Arkadiusz Ławnicki i Andrzej Wolano

Również chłopcy z klasy 6s tego dnia zdobyli I miejsce. Grali w składzie :Akimow Bartosz, Brzozowski Filip, Ciołek Jakub, Galaszewski Damian, Jaworski Jakub. Karaś Jakub, Kopeć Mikołaj, Lewandowski Filip, Nawrocki Dominik, Obidowski Mateusz, Rutkowski Kamil, Sowul Jakub, Szostak Krystian, Żurawski Oliwier.

Trenerem zespołu jest Michał Królikowski. Brawo 6s!