Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną!

Wicemistrzostwo Płocka dla SP 23 !!! Drukuj

Vice- mistrzostwo Płocka dla SP 23 !!!

W dniu 16.05.2019 roku na obiektach sportowych SP23 Płock odbyły się finały Mistrzostw Płocka w piłce nożnej chłopców i dziewcząt. Zarówno w kategorii chłopców jak i dziewcząt, w ścisłej piątce najlepszych drużyn piłkarskich mieliśmy swoich przedstawicieli. Dziewczęta zajęły piąte miejsce w Płocku, natomiast chłopcy zajęli  II miejsce w Mistrzostwach Płocka w ramach Młodzieżowej Ligi Sportowej organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Drużyna chłopców w składzie: Kamil Rutkowski, Krystian Szostak, Mateusz Grzybowski, Jakub Serwach, Miłosz Cichosz, Adrian Ziemkiewicz, Dawid Szczepański, uległa w finale zawodów drużynie SP 21 Płock, przegrywając 0-1.Trenerami zespołu są Arkadiusz Ławnicki i Cezariusz Raczkowski.