Fundusze europejskie
 
 
 
 
 

VIII a na Pikniku Rodzinnym w SOSW nr 2 Drukuj
VIII  a na Pikniku Rodzinnym w SOSW nr 2

W dniu 12 czerwca uczniowie klasy integracyjnej VIII a pod opieką p. Diany Głoskowskiej i p. Edyty Paradowskiej reprezentowali naszą szkołę podczas VIII Pikniku Rodzinnego organizowanego przez Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 2 w Płocku oraz Fundację ING Dzieciom.  Jak co roku braliśmy udział w szeregu zabaw plastycznych, gier sportowych, pokazów artystycznych na świeżym powietrzu spędzając niezapomniane chwile wśród wszystkich zaproszonych gości- uczniów, absolwentów, rodzin, sympatyków placówki, przedstawicieli Policji, Straży Pożarnej, klubu motocyklowego, mistrza Karate. Atrakcjom nie było końca..  Wszelka aktywność naszych uczniów była premiowana wspaniałymi nagrodami. Wszyscy znakomicie się bawili, do zobaczenia za rok!

Zdjęcia wykonała pani Edyta  Paradowska.