Zakończenie roku szkolnego 2018/19 Drukuj
Zakończenie roku szkolnego 2018/19

Dziś uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2018/19. O godzinie 900 odbyła się uroczystość dla uczniów klas III.W imieniu klas młodszych pożegnali ich uczniowie klasy 2D i 2C , którzy pod kierunkiem swoich wychowawczyń p. Joanny Skubiszewskiej i Katarzyny Kapeli przygotowali piękny program artystyczny.

Później o godzinie 1030 żegnali się uczniowie klas IV - VIII. Po uroczystym ślubowaniu uczniów klas VIII i przekazaniu sztandaru szkoły uczniom klas VII głos zabrała pani dyrektor  Liliana Tomaszewska oraz przybyli goście. Podsumowując rok szkolny, p. dyrektor podkreśliła ogromne sukcesy uczniów naszej szkoły w konkursach miejskich, wojewódzkich i ogólnopolskich. Następnie z pomocą byłych dyrektorów szkoły :p.Ewy Woźniak i p. Wojciecha Majchrzaka wręczała Złote Medale za wyniki w nauce aż 284  uczniom klas IV-VIII.

54 uczniów szczególnie wyróżniających się w nauce i 7 najlepszych sportowców klasy 6s otrzymało listy gratulacyjne i stypendia motywacyjne ufundowane przez Prezydenta Miasta Płocka Andrzeja Nowakowskiego.

Pani dyrektor wręczyła również statuetki 2 najlepszym absolwentom- Weronice Rydzewskiej z VIIIb i Kamilowi Wakule z VIIIs oraz 2 sportowcom- Kindze Bachurskiej i Krystianowi Marchewce –oboje z VIIIs.

Uroczystość przeplatana była wierszami i piosenkami, które wszystkich zebranych wprowadziły w wakacyjny nastrój.

Pod koniec Natalia Borkowska z VIIIb w imieniu absolwentów pożegnała szkołę,  a uczniowie klas VII skierowali miłe słowa do swych starszych kolegów i koleżanek, życząc im samych sukcesów w dalszym życiu.

Uroczystość klas IV - VIII przygotowały panie Małgorzata Lechowicz i Iwona Kowalczyk we współpracy z p. Małgorzatą Podwójci,  p. Robertem Elwertowskim i  p. Edytą  Paradowską.