Podziękowanie Drukuj

Podziękowanie

Składamy serdeczne podziękowania, naszym uczniom, nauczycielom oraz wszystkim pracownikom naszej szkoły za aktywny udział w zbiórce darów, dla Schroniska-HOTELIKU DLA BEZDOMNYCH PSÓW W MAŁEJ WSI.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i zrozumieniu potrzeb bezdomnych zwierząt zgromadziliśmy spore ilości suchej karmy, ryżu, makaronu, smalcu, kaszy, mokrej karmy, koców, ręczników, zabawek, piłeczek, smyczy, legowisk, poduszek, a nawet kożuchów i grubych ubrań, które  przydadzą się zwierzakom.

Dary te przekazaliśmy w dniu 01-06-2019.W ramach wdzięczności, otrzymaliśmy śliczne podziękowania.

Jeżeli ktoś miałby ochotę odwiedzić te zapomniane przez świat Przytulisko, to na stronie FB są podane numery telefonów do Pań, które opiekują się tymi porzuconymi psami.

www.facebook.com/HOTEL-dla-bezdomnych-psów-Mała-Wieś

Jeszcze raz, w imieniu Rady Rodziców,  chciałam WSZYSTKIM SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ ZA POMOC. Katarzyna Jóżwiak