Fundusze europejskie
 
 
 
 
 

Bezpieczni uczniowie naszej szkoły! Drukuj
Bezpieczni uczniowie naszej szkoły!

Dnia 11 września 2019 r. uczniowie klas pierwszych spotkali się z funkcjonariuszami Straży Miejskiej. Spotkanie odbyło się pod hasłem „Bezpieczna droga do i ze szkoły”. Celem przeprowadzonych zajęć warsztatowych było poszerzenie wiedzy na temat obowiązujących zasad bezpieczeństwa na ulicy, w domu, jak i w szkole.

Funkcjonariusze tłumaczyli dzieciom, jak należy zachowywać się uczestnicząc w ruchu publicznym, przestrzegali przed kontaktami z osobami obcymi, od których nigdy nie wolno brać słodyczy, jak i wsiadać z nimi do samochodu. Zaproszeni goście dużo uwagi poświęcili noszeniu przez najmłodszych elementów odblaskowych w formie opasek i breloczków po to, by zapewnić bezpieczeństwo podczas wieczornych spacerów. Była to dobra okazja do przypomnienia i usystematyzowania wiedzy nt. bezpiecznego zachowania się uczniów.
Dziękujemy za dobre rady!

Fotograf p.Edyta  Paradowska