Fundusze europejskie
 
 
 
 
 

Międzynardowy Dzień Kropki Drukuj
Międzynardowy Dzień Kropki

W dniu 16 września obchodziliśmy Międzynardowy Dzień Kropki. Z tego powodu nauczycielki p. Joanna Skubiszewska i Karolina Karpińska-Kuciapska zaprosiły uczniów klas II i III do wspólnej zabawy, zwracając uwagę, że każdy ma jakiś talent, wystarczy tylko w siebie uwierzyć.

Mnóstwo kolorowych kropek i kółeczek zagościło na szkolnym korytarzu ponieważ uczniowie w tym dniu przyszli ubrani w kropki.

Na początku spotkania dzieciaki obejrzały krótki film pt.:”The Dot”, na podstawie którego później odbyła się krótka pogadanka. Uczniowie zastanawiali się między innymi jaki byłby świat bez kropki. Po burzy mózgów przyszedł czas na ćwiczenie ruchowe, zabawa z kołem hula hop okazała się świetną zabawą podobnie jak wspólne zaśpiewanie piosenki o kropce. Ostatnim zadaniem jakie stanęło przed uczniami było namalowanie na szablonie koła swojego talentu i umieszczenie go na specjalnie przygotowanym przez panie nauczycielki Drzewie Talentów!

To był wspaniały dzień!