Pinokio Przyjacielem klasy I A Drukuj

PINOKIO PRZYJACIELEM KLASY I A19 listopada klasa integracyjna Ia poznała zabawną i niezwykle poruszającą historię chłopca wystruganego z drewna- Pinokia.  Aktorzy Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku przenieśli nas do bajkowej opowieści, która wywołała wiele emocji- od smutku po radość. Polubiliśmy Pinokia, pomimo jego początkowej lekkomyślności, ciągłego popadania w tarapaty i kłopoty. Dostrzegliśmy w nim i nasze codzienne, nieustanne potyczki ze złymi uczynkami i niewłaściwymi wyborami. Dlatego stał się dla nas tak bliski. Wszyscy jednogłośnie stwierdziliśmy, że Pinokio byłby wspaniałym przyjacielem. Na pewno utwierdziłby nas w przekonaniu, że najważniejsze są miłość i szacunek innych.
Uczniowie byli pod opieką nauczycielek: Joanny Matuszak i Edyty Paradowskiej.