Fundusze europejskie
 
 
 
 
 

II miejsce w XXXVII Rajdzie Zima Drukuj

II miejsce w XXXVII Rajdzie Zima

W sobotę 25.01 członkowie i sympatycy SKKT- PTTK „Wojażer” uczcili 70. Rocznicę PTTK i 100. Rocznicę Obrony Płocka wędrując wspólnie z uczniami innych szkół na trasie XXXVII Rajdu Zima „Szlakami Powstania Styczniowego”. Wędrówkę rozpoczęliśmy od ul. Kazimierza Wielkiego. Następnie szliśmy przy Kąpielisku Miejskim Sobótka, ulicami Rybaki i Mostową dotarliśmy do Zespołu Szkół Technicznych w Płocku. Tu otrzymaliśmy posiłek turystyczny, który po tak długim marszu chętnie zjedliśmy. Z radością odebraliśmy puchar i dyplom za zajęcie II miejsca.

Z  niecierpliwością czekamy na kolejny rajd- tym razem będziemy witać wiosnę. Zachęcamy do wspólnych wędrówek.

Opiekę na d uczniami w czasie rajdu sprawowały panie: Monika Czyżewska, Agnieszka Kochanowska- Matuszewska i Iwona Szymańska.