Fundusze europejskie
 
 
 
 
 

Wręczenie nagród w Rodzinnym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych, Drukuj

Wręczenie nagród w Rodzinnym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych,

W Dniu Dziadka, 22 stycznia 2020 r. w Sali Biskupów w Kurii Diecezjalnej, z udziałem Biskupa Płockiego Piotra Libery, miało miejsce wręczenie nagród w konkursie na Rodzinne Szopki Bożonarodzeniowe. Miło jest nam poinformować, że uczennica naszej szkoły Natalia Adamczyk z klasy VI b wraz z Rodziną otrzymała wyróżnienie.

Ksiądz Biskup Piotr Libera podziękował wszystkim zebranym za udział w spotkaniu, a uczestnikom konkursu za wkład w realizowanie tradycji budowania żłóbka Pana Jezusa w rodzinach. W radosnych słowach, skierowanych zwłaszcza do dzieci, przypomniał, że Orszak Trzech Króli w Płocku to od wielu lat także konkurs na rodzinne szopki bożonarodzeniowe, które jednoczą dzieci, młodzież, rodziców, dziadków i szkoły. Spotkanie zwieńczyło pasterskie błogosławieństwo Biskupa Płockiego oraz poczęstunek. W uroczystości wzięli udział dzieci, rodzice, nauczyciele, katecheci oraz pracownicy Kurii Płockiej.