Fundusze europejskie
 
 
 
 
 

Bal karnawałowy w świetlicy szkolnej. Drukuj

Bal karnawałowy w świetlicy szkolnej. 

W piątek 31 stycznia w świetlicy szkolnej odbył się długo oczekiwany bal karnawałowy. Wzięli w nim udział uczniowie uczęszczający do naszej świetlicy. Dzieci miały okazje uczestniczyć nie tylko w tańcach przy ulubionej muzyce, ale także w różnych zabawach i konkursach. Nie zabrakło tańca w parach z balonem, tańca na gazecie czy wspólnego wężyka. Konkursy cieszyły się dużym powodzeniem. Osoby biorące w nich udział zostały nagrodzone słodkimi upominkami. Wspaniałą karnawałową atmosferę dopełnił kolorowy wystrój sali. Śpiewom i tańcom nie było końca. Wszyscy wspaniale bawili się w rytm znanych i lubianych przebojów.

 

Zapraszamy do obejrzenia umieszczonej poniższej fotorelacji p. Janiny Łukasiak