Fundusze europejskie
 
 
 
 
 

I miejsce w Mistrzostwach Płocka w piłce nożnej chłopców rocznika 2009. Drukuj
I miejsce w Mistrzostwach Płocka w piłce nożnej chłopców rocznika 2009.

W dniu 27.02.2020 roku w Szkole Podstawowej nr 20 w Borowiczkach odbyły się Mistrzostwa Płocka w piłce nożnej chłopców rocznika 2009. To turniej zaliczany do klasyfikacji ogólnej Młodzieżowej Ligi Sportowej, w której jako szkoła walczymy o zwycięstwo. Do zawodów zgłosiło się dziewięć płockich szkół, które zostały podzielone na dwie grupy. My jako zwycięzca turnieju i obrońca tytułu z zeszłego roku zostaliśmy rozstawieni i trafiliśmy do grupy A z zespołami  ze szkoły 22,1 i 5. W grupie ostatecznie zajmujemy drugie miejsce przez co w półfinale trafiliśmy na zwycięzcę grupy B zespół ze szkoły podstawowej nr 15. Pewnie wygrywamy 2-0 i meldujemy się  w finale, gdzie naszym przeciwnikiem został zespół SP 22. Finał bardzo emocjonujący i wyrównany, ale jedyna bramka strzelona  przez Szymona Kasperczaka daje nam zwycięstwo i obronę Mistrzowskiego tytułu z zeszłego roku. To również bardzo cenne 15 punktów do MLS u.

Brawo chłopcy. Brawo drużyna.

Drużyna chłopców w składzie Patryk Krolikowski 5D, Mikołajczyk Bartosz 4A, Szyjkowski Antoni 5S, Głuszek Szymon 5S, Fuksinski Marcel 5R, Chmielak Felix, Damaziak Adam i Szymon Kasperczak 4B. 

Trenerem zespołu jest Arkadiusz Ławnicki