Fundusze europejskie
 
 
 
 
 

Brązowy medal naszych siatkarek i siatkarzy Drukuj
Brązowy medal naszych siatkarek i siatkarzy

W dniu 03 marca w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Płocka w minisiatkówce czwórek  dziewcząt i chłopców klas szóstych. Rozgrywki toczyły się w ramach Młodzieżowej Ligi Sportowej. Do zawodów przystąpiło 5 drużyn dziewcząt oraz 4 drużyny chłopców. Mecze odbyły się systemem „każdy z każdym”. Wśród startujących pięciu ekip reprezentantki naszej szkoły w składzie: Michalina Niedzielak, Klaudia Wyrębkowska, Maja Kęsicka, Nadia Dymek, Agata Olejnicka ,Amelia Wolano, Zosia Czarnecka, Maja Krysiak , Natalia Żebrowska, Julita Zatorska uległy tylko zawodniczkom z SP nr3 i SP nr 22.Po zaciętej i wyrównanej walce pokonały dziewczynki z SP nr20 i SP nr6. Ostatecznie nasze dziewczęta uplasowały się na trzecim miejscu zdobywając brązowy medal. Dziewczęta zostały przygotowane przez p. Marzenę Wakuła,p. Iwonę Szymańską ip.  Pawła Krawczyńskiego.

Podobnie zaprezentowali się nasi chłopcy. Po przegranej z SP 20 i SP 6 ,odnieśli zwycięstwo w meczu z SP22. Po rozegraniu wszystkich spotkań nasi reprezentanci zajęli trzecie miejsce. W skład drużyny weszli: Igor Grobelski, Aleksander Raczkowski, Igor Romanowski, Mateusz Sobociński, Franciszek Szypulski, Bartosz Wochowski, Jonatan Ostrowski, Adrian Ziemkiewicz, Mateusz Naguszewski. Chłopców przygotował Michał Królikowski i Tomasz Żórawski.

Gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów.