Fundusze europejskie
 
 
 
 
 

Dzień Otwarty SP 23 Drukuj

Dzień Otwarty SP 23

05 marca 2020r.  społeczność naszej szkoły zaprosiła wszystkie sześciolatki wraz z rodzicami na Dzień Otwarty. Odwiedziło nas wielu gości. Wszystkich zebranych powitała dyrektor szkoły p. Liliana Tomaszewska. Podczas swojego wystąpienia podkreśliła niewątpliwe walory naszej szkoły. Wiele miłych słów na temat naszej placówki popłynęło z ust przedstawicieli  Rady Rodziców p. Joanny Madanowskiej i  p. Katarzyny Jóźwiak. Swoimi umiejętnościami tanecznymi popisywali się uczniowie klasy II c , II d i VF . Na muzyczne  występy zaprosiła wraz z chórem p. Małgorzata Podwójci i p. Tomasz Kadylak, a uczniowie klasy II c pod kierunkiem pani  Małgorzaty Szulborskiej zaprezentowali grę na dzwonkach. Pod kierunkiem p. Michała Królikowskiego i p. Arkadiusza Ławnickiego uczniowie klasy sportowej VII s zaprezentowali  grę w piłkę ręczną. Wspaniały pokaz.

 

Po części oficjalnej dzieci wzięły udział w różnorodnych zajęciach przygotowanych przez nauczycieli, a przy okazji zwiedzały szkołę. Atrakcji było bardzo dużo .Zabawy taneczne – przygotował   p.T. Kadylak, Zajęcia w świetlicy –  poprowadzili nauczyciele świetlicy. Pląsy zuchowe –  przygotowali p. I.  Borczuk, p. A. Elwertowska, p. R.  Elewrtowski.  Język anagielski -Biblioteczka, wystawa, zabawa  - przygotowały  p. Malik A. ,p. R. Idzik .Eksperymenty chemiczne -  przygotowały  i przeprowadziły  p. E. Warabida,  p.M Wożniak. „Słowo i obraz „ - czytanie wierszy  -  przygotowali poloniści: p. M. Lechowicz, p. I. Jastrzębska, p. I. Kowalczyk, p. W. Mazurkiewicz, p. L. Nita ,p. G. Szczechowicz, p. E. Wojtycka  .Gra na rurkach  -  p. M.Podwójci . Malowanie na sztalugach – p. A. Olszewska, J. Pankowska . Zabawy w kolory z j. angielskim –  p. A. Rychlik , Zajęcia z robotki- przygotwali z-ca dyrektora p. R. Kusy ,p. B. Gasińska. Zajęcia szachowe - przygotowała p. M. Gomułka. Zabawy z klockami – p .J Skubiszewska . Podczas dnia otwartego rodzice przyszłorocznych uczniów mogli porozmawiania ze specjalistami w zakresie integracji, pomocy psychologiczno - pedagogicznej, logopedii a także profilaktyki wad postawy. Swoje stoisko miał również SKKT- PTTK Wojażer. Dziękujemy Wam, mili goście że byliście z Nami i tak liczną grupą Nas odwiedziliście. Zapraszamy Was we wrześniu do klas I. Fotorelację przygotowała p. Janina Łukasiak.