Fundusze europejskie
 
 
 
 
 

Sukcesy siatkarskie Drukuj
Sukcesy siatkarskie

 W dniach 09 i 10 marca nasza szkoła gościła zawodników płockich szkół biorących udział w rozgrywkach piłki siatkowej dziewcząt i chłopców rocznika 2005.Turniej szóstek odbył się w ramach Młodzieżowej Ligi Sportowej.

W poniedziałek swoje zmagania sportowe rozpoczęły dziewczęta. Naszymi reprezentantkami były uczennice klasy sportowej 8s ( Gajewska Zuzia, Krajewska Natalia, Nych Gabrysia, Piecka Weronika, Prusiewicz Maja, Wiankowska Julia , Wojtycka Julia, Żebrowska Maja, Michalak Laura, Kaźmierczak Ola, Olewnik Aurelia , Romanowska Wiktoria ) . Ekipy z którymi przyszło się nam zmierzyć to SP 22 ,SP11, SP3 ,SP6 i Sp14.Od początku byliśmy triumfatorami zawodów. Zarówno w półfinale jak i finale nasze zawodniczki wygrały wszystkie mecze. W pełni zasłużyły na wywalczone złoto i awans do rozgrywek rejonowych.

Równie dobrze zaprezentowali się nasi chłopcy(Krystian Szostak, Filip Lewandowski, Maciek Stawicki, Oliwier Żurawski, Jakub Karaś, Paweł Bazylczuk, Szymon Brzezinski, Jakub Witkowski). Swoje współzawodnictwo rozpoczęli od wygranej w meczu z SP22. W rywalizacji o złote i srebrne medale lepsza okazała się jednak ekipa SP 14 i SP 6. Nasi zawodnicy uplasowali się na wysokiej trzeciej pozycji.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

Dziewczęta   

I miejsce-SP23

II miejsce-SP22

III miejsce SP11

IV miejsce- SP3

V miejsce-SP6

 VI miejsce  -SP14

Chłopcy

I miejsce-SP14

II miejsce-SP6

III miejsce SP23

IV miejsce- SP20

V miejsce-SP22

Gratulujemy wszystkim uczestnikom.