Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Sukcesy w konkursie „Poznajemy Ojcowiznę” Drukuj
Sukcesy w konkursie „Poznajemy Ojcowiznę”

Gratulujemy wspaniałych sukcesów naszym ósmoklasistom w Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Krajoznawczym "Poznajemy Ojcowiznę" organizowanym przez Radę Programową do Spraw Młodzieży Szkolnej Zarządu Głównego PTTK oraz redakcję "Poznaj swój kraj". Nasi uczniowie wykazali się ogromną wiedzą i niebywałą pomysłowością w przygotowaniu swoich prac.
I miejsce w eliminacjach rejonowych, II miejsce w etapie wojewódzkim zajął Paweł Adamski z kl.8b za  pracę multimedialną "Płock i okolice. Moje miejsce na ziemi".
II miejsce w eliminacjach rejonowych, II miejsce w etapie wojewódzkim przypadło  Bartłomiejowi Bilickiemu z kl.8b za pracę multimedialną "Ludzie mojej miejscowości zasłużeni dla regionu i kraju”.
II miejsce w etapie rejonowym, IV miejsce w etapie wojewódzkim zajęła Aleksandra Szabanow z kl.8b za pracę indywidualną "Poznajemy Ojcowiznę”.
II miejsce w eliminacjach rejonowych, IV miejsce w etapie wojewódzkim przyznano uczennicom klasy 8s: Natalii Krajewskiej, Julii Wiankowskiej i Julii Wojtyckiej za pracę zbiorową "Moja mała Ojczyzna".

W/w prace zostały przygotowane pod kierunkiem nauczycielki geografii pani Agnieszki Kochanowskiej- Matuszewskiej, praca zbiorowa- pod kierunkiem nauczycielki języka polskiego pani Ewy Wojtyckiej oraz  pani Agnieszki Kochanowskiej- Matuszewskiej.