Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa OLIMPUS. Drukuj

 Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa OLIMPUS.

W tym roku szkolnym uczniowie klas 4-8 próbowali swoich sił w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej OLIMPUS. Największe sukcesy odnieśli uczniowie klas piątych i szóstych. BRAWO! GRATULUJEMY! 

Z biologii w sesji jesiennej tytuł laureata otrzymali: Wojciech Wyszyński z kl.6B i Mateusz Nowak z kl.6D. W sesji zimowej tytuły laureata przypadły: Mateuszowi Nowakowi  i Igorowi Tomaszewiczowi z kl.6d oraz  Danielowi Dzwonkowi z kl.6c. Ponadto tytuł laureata otrzymali: Wojciech Wyszyński i Aleksandra Budek z kl.6b oraz Małgorzata Lech i Gabriela Śpiegowska z kl.6c. Wszyscy w/w laureaci są uczniami pani Moniki Woźniak. 

Z geografii w sesji jesiennej tytuł laureata i nagrodę książkową otrzymali: Mikołaj Sobota z kl.5G i Patryk Królikowski z kl.5D. Ponadto tytuł laureata otrzymali: Ksawery Staniszewski z kl.5F, Aleksandra Waliszewska z kl.6F, Nadia Dymek z kl.6D i Olga Mroczkowska z kl.6B. Wszyscy w/w laureaci są uczniami pani Agnieszki Kochanowskiej- Matuszewskiej.

Jesteśmy dumne, że konkursy przyrodnicze cieszą się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.  Wszystkim laureatom jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.