Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Kreatywny autoportret – konkurs fotograficzny Drukuj
Kreatywny autoportret – konkurs fotograficzny

W ramach projektu artystyczno - edukacyjnego „ Tworzymy w czasach pandemii „ uczniowie klas VI i VII wzięli udział w konkursie fotograficznym zatytułowanym „ Kreatywny autoportret”.                                                                                                                          W nawiązaniu do zajęć plastycznych, poświęconych zagadnieniom fotografii artystycznej  i  po zapoznaniu się z pracami artystów fotografików, uczniowie przystąpili do własnych realizacji tematu. Powstały niezwykle pomysłowe, oryginalne, często zabawne zdjęcia . Uczniowie okazali się bardzo kreatywni. Być może udział w konkursie, stanie się dla niektórych początkiem drogi w rozwijaniu swoich zainteresowań fotografią,  a zbliżający się czas wakacji umożliwi realizację wielu fotograficznych pomysłów.

A oto lista laureatów:

Szczepańska Michalina kl. 6s

Wasilewska Wiktoria kl. 6s

Mioduska Wiktoria kl. 7d

wyróżnienia:

Urbańska Zuzanna kl. 6d

Skulski Wiktor kl. 6f

Gratulujemy Wszystkim uczestnikom konkursu.