Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Dzień Kropki Drukuj
 Dzień Kropki

15 września w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki - święto kreatywności, odwagi i zabawy! Inspiracją do tego święta, była książka Peter’a H Reynoldsa „The Dot” czyli Kropka. Jej bohaterką jest mała Vashti. Która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości.

Przez cały tydzień klasy młodsze naszej szkoły poszukiwały inspiracji w tym małym punkciku. Nauczycielki zaangażowane w  projekt pomagały swoim uczennicom, uczniom odkryć ich talenty i kreatywność. Powstały kropkowe dzieła sztuki, które można obejrzeć w galerii.

W kropkowanej przygodzie udział wzięły klasy: IB i p. Małgorzata Gomułka, IC i p. Katarzyna Kapela, IIB i p. Urszula Kosińska, II D i p. Joanna Pankowska,  III C i p. Małgorzata Szulborska