Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Masz tę moc! Drukuj
Masz tę moc!

W związku z panującą pandemią, w miesiącach wrześniu i październiku, uczniowie klas młodszych realizowali zajęcia pt. „Masz tę moc, zwalczyć go!”.Celem zajęć było zapoznanie uczniów z pojęciami wirus i profilaktyka. W trakcie lekcji dzieci oglądały bajkę o korona wirusie pt. „Masz tę moc!” oraz rapowały w rytm piosenki „RAP o korona wirusie”, z których dowiedziały się co to są wirusy, skąd wziął się korona wirus, jakie skutki wywołuje, w jaki sposób się rozprzestrzenia oraz, co najważniejsze, poznały sposoby zapobiegania zakażeniu tym wirusem „w koronie”. Uwieńczeniem zajęć było przedstawienie przez uczniów w formie plakatów, haseł i rysunków sposobów walki z korona wirusem.Wszyscy pracowali z ogromnym zaangażowaniem, co dokumentują poniższe zdjęcia.