Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Konkurs plastyczny pt. „Tradycje Wielkanocne” rozstrzygnięty. Drukuj

Konkurs plastyczny pt.  „Tradycje Wielkanocne” rozstrzygnięty. 

Uczniowie klas 4-8 wzięli udział w szkolnym konkursie plastycznym pt. „Tradycje Wielkanocne”. Celem konkursu była popularyzacja wiedzy o zwyczajach i obrzędach związanych ze Świętami Wielkiej Nocy oraz rozwijanie wśród młodzieży pasji plastycznych i kreatywnego myślenia. Na konkurs nadesłano wiele ciekawych prac wykonanych w różnych technikach plastycznych, począwszy od prac rysunkowych, malarskich,  prac wycinankowych, aż po formy przestrzenne, dekoracje wielkanocne, ozdabiane jaja, palemki wielkanocne.                                                              Spośród niezwykle oryginalnych prac, na szczególne nagrody i wyróżnienia zasłużyły następujące osoby: Wiktoria Grabowska kl. 7b,Suwała Daniel kl. 5c,Zyznowska Paulina kl. 6b, Krajewska – Krysztoforska Oliwia kl. 5b,Szałkowski Jan kl. 5c,Kucharska Alicja kl. 7c,Skulska Zosia kl. 4c,Skulski Wiktor kl. 7f. 

Wszystkim nagrodzonym uczniom i pozostałym uczestnikom bardzo GRATULUJEMY