Zakończenie roku szkolnego 2020/21 Drukuj

Zakończenie roku 2020/21

25 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2020/2021.

Uczniowie klasy IIc pożegnali swoje koleżanki i kolegów z  klas trzecich, którzy  zakończyli pierwszy etap nauki szkolnej i rozstali się ze swoimi wychowawcami.  W pożegnanie zaangażowali się również trzecioklasiści śpiewając znane piosenki. Po uroczystości wyróżnieni uczniowie klas młodszych otrzymali  z rąk pań dyrektor Liliany Tomaszewskiej i Zofii Jakubowskiej złote medale „za godne reprezentowanie szkoły”.

No i stało się. Oficjalnie i uroczyście żegnamy też klasy 8 oraz rok szkolny. Łezka się w oku kręci jak ten czas szybko mija. Drodzy Ósmoklasiści życzymy Wam kolejnych sukcesów i samych dobrych chwil w życiu .

Oprawa muzyczna to jak zwykle zasługa pani Małgorzaty Podwójci i Chóru „Viva la musica”, montaż słowno- techniczny  przygotowali: p. Małgorzata Lewandowska, p. Ewa Wojtycka, p. Barbara Gasińska, p. Robert Elwertowski. Wystrój sali p. A.Olszewska i p I. Borczuk. Fotorelacja p. Edyta Paradowska.

Kochani udanych  i bezpiecznych WAKACJI .