Osiągnięcia artystyczne 2021/2022 Drukuj

OSIĄGNIĘCIA MUZYCZNE
  • II Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, organizowany przez Zespół Szkół nr 5 w Płock - III miejsce dla Matyldy Mazurowskiej kl. 4s- opiekun Małgorzata Podwójci;
  • XI Konkurs Poezji Śpiewanej "Słowa po niebie płynące" organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku (zasięg miejski):
    I nagroda dla Alicji Kowalskiej kl. 5b- opiekun Małgorzata Podwójci,
  • V Powiatowy Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej "Pieśń ujdzie cało..." , organizowany przez SP nr 23 w Płocku:
    I miejsce dla Matyldy Mazurowskiej kl. 4s w kategorii kl. 4-6,
    II miejsce dla Kamili Krawczyk kl. 7e w kategorii kl. 7-8- opiekun - Małgorzata Podwójci;
  • XVII Rejonowy Konkurs Duetów Kolęd i Pastorałek "Cicha noc", organizowany przez SP nr 6 w Płocku:
    w kategorii klas1-3:
    II miejsce dla duetu:
    Lena Wójcik kl.2a i Magdalena Wiśniewska kl.2a- nauczyciel przygotowujący- p. Joanna Skubiszewska,
    III miejsce dla duetu  Róża Lewicka kl. 1c i Igor Skrobiszewski kl. 1a- nauczyciele przygotowujący: Małgorzata Podwójci, Małgorzata Szulborska, Joanna Dobrogoszcz;
    II miejsce w kat. kl. 4-6: Matylda Mazurowska kl. 4s i Alicja Kowalska kl. 5b- nauczyciel przygotowujący - Małgorzata Podwójci;
    II miejsce w kat. kl. 7-8: Kamila Krawczyk kl. 7e i Julia Witkowska kl. 7b- nauczyciel przygotowujący - Małgorzata Podwójci;
  • Festiwal Piosenki Polskiej "Lata '70 '80 '90" (zasięg międzypowiatowy), organizowany przez SP im. Powstańców Styczniowych w Zwoleniu, Gminne Centrum Kultury i Tradycji Wsi w Białem:
    I miejsce- Alicja Kowalska kl. 5b  - opiekun - M. Podwójci;
  • I miejsce dla chóru "Viva la musica" w XXIX Konkursie Piosenki i Pieśni Legionowej organizowanym przez PTTK OM w Płocku i LO im. Wł. Jagiełły (zasięg powiatowy)- Alicja Kowalska, Matylda Mazurowska, Stanisław Kowalczyk, Weronika Garwacka, Kamila Krawczyk, Julia Śliwińska, Julia Witkowska, Alicja Siwek, Hanna Kozicińska, Wiktoria Żołek- 6.11.2021 r. - opiekun: M. Podwójci.