logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

LXIII Rajd Pieczonego Ziemniaka Drukuj
LXIII Rajd Pieczonego Ziemniaka

W sobotę 2 października  członkowie i sympatycy szkolnego klubu SKKT PTTK „Wojażer” wzięli udział w LXIII Rajdzie Pieczonego Ziemniaka. Był to nasz pierwszy rajd po długiej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa i jak co roku cieszył się dużym zainteresowaniem uczniów.

Wspólnie przeszliśmy krótką 8 kilometrową trasę spod cukrowni w Borowiczkach do przystani Flis w Liszynie. Tam odbyła się najprzyjemniejsza część rajdu – zjedliśmy pyszne, pieczone ziemniaki i mogliśmy upiec kiełbaski na ognisku. Pogoda nas nie zawiodła.

Na tegorocznym rajdzie otrzymaliśmy puchar i dyplom za zajęcie III miejsca. Mamy nadzieję, że nic nie będzie stało na przeszkodzie i spotkamy się niedługo na rajdzie Ciżemka.

Opiekunami na rajdzie były panie: Agnieszka Kochanowska – Matuszewska, Renata Cichocka i Monika Czyżewska.