logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

UNICEF- prawa dziecka Drukuj
UNICEF- prawa dziecka

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka stał się inspiracją do przeprowadzenia zajęć z uczniami naszej szkoły. Data 20 listopada upamiętnia podpisanie najważniejszego dokumentu gwarantującego prawa wszystkim dzieciom – Konwencji o prawach dziecka. To była doskonała okazja do jej zaprezentowania. Biblioteka szkolna gościła uczniów z klasy 7D, 3B, 3C, 2A oraz „Świetliczaków”.

Niech w każdym dniu towarzyszą dzieciom słowa  Janusza Korczaka, wielkiego przyjaciela dzieci „Dziecko ma prawo być sobą. Ma prawo do popełniania błędów. Ma prawo do posiadania własnego zdania. Ma prawo do szacunku.”