I miejsce w konkursie czytelniczym dla uczennicy z SP 23 Drukuj
I miejsce w konkursie czytelniczym dla uczennicy z SP 23

Główna nagroda w konkursie czytelniczym w rękach naszej uczennicy. Finał konkursu czytelniczego „Świat według Feliksa, Nata i Niki” dla uczniów płockich szkół podstawowych odbył się w Filii bibliotecznej nr 7 Książnicy Płockiej. Do jego udziału mogło zgłosić się tylko 5 uczniów. Test wiedzy o twórczości Rafała Kosiaka był etapem eliminacyjnym. Kolejny etap polegał na wykonaniu lapbooka na podstawie przeczytanej książki konkursowej.

Uczniowie naszej szkoły zdobyli najwięcej nagród. I miejsce jury przyznało Klaudii Czerw uczennicy klasy 7G. Inne wspaniałe nagrody otrzymali Bartosz Grzyb (kl. 7D) i Larysa Jułkowska (kl. 7D). Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu i podziękowania za godne reprezentowanie oraz promowanie naszej szkoły. Opiekunem zmagań konkursowych była Ewa Marciniak-Mańkowska.