Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Szkolne kolędowanie Drukuj
Szkolne kolędowanie

 W okrojonym składzie (nie wystąpili chórzyści z klas 3-5), ale jednak zaśpiewaliśmy i zagraliśmy wczoraj kolędy dla uczniów naszej szkoły. W tym roku nie było tradycyjnego przedstawienia. Plany pokrzyżowała nam pandemia i decyzja o dalszym zdalnym nauczaniu.
     Daliśmy koncert na dwie tury dla klas 4 i 5 (i tu nasi chórzyści z tych klas dzielnie wspierali chór śpiewając z widowni). W koncercie wziął udział szkolny chór przygotowany przez p. Małgorzatę Podwójci i szkolny zespół muzyczny przygotowany instrumentalnie przez p. Romana Kusego a wokalnie przez p. M. Podwójci. W koncert włączyli się grą na instrumentach nauczyciele: p. Jolanta Matusiak, p. Wojciech Gajewski, p. Małgorzata Podwójci i p. Roman Kusy. Scenografię wykonały panie: Ilona Borczuk i Aneta Olszewska, a o nagłośnienie zadbali panowie: Robert Elwertowski i Grzegorz Urbaczewski. Fotografie wykonała p. Edyta Paradowska.

 Było nastrojowo i wesoło i baaardzo świątecznie!