Dzień Babci i Dziadka w IIIa Drukuj
Dzień Babci i Dziadka w IIIa

"Babuniu, Dziaduniu, w dniu Waszego święta,

życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta..."

Z okazji Dnia Babci i Dziadka uczniowie klasy integracyjnej IIIa uczestniczyli we wspólnym projekcie nauczyciela języka angielskiego p. Anny Byszewskiej oraz nauczycieli Joanny Matuszak i Edyty Paradowskiej.  Wszystkie wnuczęta wykonały piękne laurki z portretami swoich babć i dziadków wykorzystując wiele materiałów plastyczno- technicznych m.in kolorowe włóczki, materiały,  wielobarwne dekory, papiery kolorowe, bibułę, mazaki itp. Wygląd Dziadków został opisany w języku angielskim. Uczniowie napisali także wzruszające życzenia w języku polskim ozdabiając je serduszkami i kwiatkami.  Wszystkie dzieci z przejęciem śpiewały piosenkę "Moja babcia i mój dziadek". Było dużo radości, śmiechu i wspomnień.

Uczniowie klasy III a wraz z nauczycielami składają najpiękniejsze życzenia dla Babć I Dziadków!