Tańce…… Drukuj
Tańce……

W tym tygodniu nasz zespół taneczny miał okazję dwukrotnie wystąpić podczas imprez odbywających się w szkole. Dziewczęta w składzie: Zarzycka Paulina, Ciska Hanna, Drzewiecka Nikola, Gołębiewska Oliwia, Kapkowska Barbara, Kapkowska Michalina, Kowalewska Barbara, Palusińska Antonina, Skulska Zofia, Sobańska Michalina, Byszewska Laura, Zawadzka Marika, Adamczyk Paulina, Karwowska Kinga, Łempkowska Maria i Rubinkowska Wiktoria przygotowane przez panią Aleksandrę Piasecką zaprezentowały swoje umiejętności taneczne i gimnastyczne. Można było także zobaczyć utalentowanych uczniów pana Tomasza Kadylaka. Zuzanna Aleks, Błażej Dobroś, Lena Kucharska, Maciej Łopatowski, Antonina Palusińska, Jakub Kolankiewicz i Paulina Zarzycka zaprezentowali tańce latynoamerykańskie: samba, cha-cha, jive.

Gratulujemy udanych występów!