Dzień Otwarty Szkoły Drukuj

Dzień Otwarty Szkoły

8 grudnia dzieci z okolicznych przedszkoli, które w przyszłym roku szkolnym rozpoczną szkolną przygodę odwiedziły progi naszej szkoły. Okazją ku temu był specjalnie dla nich zorganizowany Dzień Otwarty, którego tematem przewodnim były zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Naszych małych gości i ich rodziców przywitała pani dyrektor Lilianna Tomaszewska. Na dużej sali gimnastycznej dzieci podziwiały występy taneczne uczniów klas 1-3, pokaz cheerleadingu oraz bajkę noworoczną przygotowaną przez świetlicę szkolną. Po uroczystości przedszkolaki wyruszyły zwiedzać naszą szkołę, na głównym holu naszej szkoły czekały na nich doświadczenia chemiczne prowadzone przez Koło Chemika oraz wystawa przyrodnicza. W klasach natomiast świąteczne zajęcia niespodzianki. Dzieci mogły uczestniczyć w zajęciach z kodowania, plastycznych, matematycznych i fizycznych, próbowały swoich sił podczas zajęć z angielskiego, a także uczyły się pierwszej pomocy. Pokonywały tor przeszkód i ćwiczyły jogę. Wysłuchały koncertu i grały w szachy. To było popołudnie pełne wrażeń. Cieszymy się, że mogliśmy Was poznać. Zapraszamy do naszej szkoły. Pierwsza klasa na Was czeka!

Fotorelację przygotowała p. Edyta Paradowska