logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Wigilia w klasie integracyjnej 4a! Drukuj
Wigilia w klasie integracyjnej 4a!

Wigilia w szkole to okazja do budowania relacji w klasie. Na uroczystości klasy integracyjnej 4a było bardzo smacznie i wesoło! Świątecznie ubrane dzieci zaskoczyły nas wykonaniem kolęd i pastorałek grając na fletach. Przy białym obrusie, blasku wigilijnej świecy podzieliliśmy się opłatkiem składając sobie ciepłe i szczere życzenia. Tradycyjne pierniczki i mandarynki to nieodzowny element klasowego świętowania, ale nie zabrakło również sernika, babeczek ze złotymi gwiazdami, ciasta czekoladowego, korzennych ciasteczek i słodkich owoców! Dopełnieniem całej uroczystości było opowiadanie przez uczniów i nauczycieli o zwyczajach jakie są w ich domach i jak spędzają Święta. Już wiemy, że za rok też wspólnie zasiądziemy przy klasowym, wigilijnym stole. Wesołych świąt życzy klasa 4a i nauczyciele p. Grzegorz Szczechowicz i p. Edyta Paradowska.

 

Bardzo dziękujemy za pomoc w przygotowaniu Wigilii klasowej wszystkim rodzicom, babciom, dziadkom i kochanym ciociom oraz wujkom! Szczególnie rodzicom dzieci, które były chore, a jednak rodzice nie zapomnieli o naszej uroczystości.