logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Wyróżnienia dla chórzystów! Drukuj
Wyróżnienia dla chórzystów!

15 grudnia w Szkole Podstawowej nr 6 w Płocku odbył się XVIII Rejonowy Konkurs Duetów "Cicha noc" - Kolędy i Pastorałki. Naszą szkołę reprezentowało 5 duetów (dwa w kat. klas I-III, dwa w kat. kl. IV-VI i jeden w kat. klas VII-VIII). Jeden duet w kat. kl. I-III przygotowała p. Joanna Skubiszewska (Kalina Pączkowska i Lena Wójcik kl. 3a) a pozostałe p. Małgorzata Podwójci (m.in. Kamila Krawczyk 8e i Julia Witkowska 8b). Jury doceniło występy dwóch duetów i przyznało wyróżnienia duetowi: Maja Milczarek i Stanisław Kowalczyk z kl. 5s oraz duetowi: Alicja Kowalska i Magdalena Kozicińska  z kl. 6b.

Gratulujemy udanych występów naszym wszystkim duetom i życzymy sukcesów w następnych konkursach!