logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Warsztaty ekologiczne Drukuj
Warsztaty ekologiczne

Klasy 1c i 3b zostały zaproszone na warsztaty ekologiczne organizowane przez fundację" Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej Młodzi Razem". Tematem przewodnim projektu było działanie na rzecz czystego powietrza i mniejszego hałasu. Podczas warsztatów dzieci uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych poświęconych ochronie środowiska, a w części praktycznej sadziły samodzielnie rośliny, a także grały w grę sprawdzającą ich wiedzę. Kontynuacją warsztatów był udział w konkursie, który polegał na przedstawieniu pomysłów uczniów w temacie walki z hałasem i zanieczyszczenia powietrza. Prace konkursowe klasy 1 c i 3b można obejrzeć na fanpage szkoły. Nagrodą za udział w konkursie był nowoczesny oczyszczacz powietrza do klasy. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.