XXXI Rajd Pieczonego Ziemniaka ... Drukuj

 

   W sobotę, 10 października odbył się XXXI Rajd Pieczonego Ziemniaka. Jak zwykle wzięli w nim udział uczniowie z naszej szkoły. Tym razem najliczniej stawili się uczniowie klas IV d, IV e i Vb wraz z opiekunami: paniami Anną Grabecką, Renatą Wojtycką i panem Włodzimierzem Mazurkiewiczem. Pomimo wcześniejszych obaw, czy pogoda dopisze, wszyscy stawili się punktualnie przed szkołą, skąd ruszyli na miejsce startu - pętlę 19stki na ul. Jana Pawła II. Trasa rajdu wiodła przez Borowiczki, Liszyno, Słupno, aż do Wykowa. 10-cio kilometrową trasę pokonano w ciągu 4 godzin marszu. Ruch, śmiech i świeże powietrze spowodowały, że po przybyciu do celu, wszyscy uczestnicy rajdu z apetytem zjedli ziemniaki i kiełbaski  upieczone nad ogniskiem. 

  Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w kolejnym rajdzie.