logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Nasi młodzi artyści laureatami konkursu muzycznego! Drukuj
Nasi młodzi artyści laureatami konkursu muzycznego!

20 stycznia 2023 roku odbył się XIII Szkolno-Parafialny Festiwal Kolęd i Pastorałek, organizowany corocznie przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rogozinie, Parafię pw. św. Faustyny Apostołki Bożego Miłosierdzia w Rogozinie i Centrum Kultury i Sportu w Radzanowie. W tym roku rywalizowało ponad stu młodych artystów z Płocka i powiatów płockiego oraz sochaczewskiego.

   Nasz zespół "Viva la musica" prowadzony przez p. Małgorzatę Podwójci zdobył Złotą Gwiazdę w kategorii zespołów wokalnych i tytuł najlepszego zespołu w tej kategorii oraz Grand Prix w klasyfikacji ogólnej.

   W kategorii solista Złotą Gwiazdę i tytuł najlepszej solistki otrzymała Alicja Kowalska również przygotowana przez p. Podwójci.

   W kategorii zespołów wokalno-instrumentalnych Złotą Gwiazdę zdobył zespół wokalno-instrumentalny prowadzony przez p. Romana Kusego.

   W jury zasiedli: Robert Krajewski, Paweł Pilichowicz, Anna Gruszczyńska a nagrody w poszczególnych kategoriach wręczali: Anita Gontarek – przewodnicząca szkolnej rady rodziców i Piotr Jakubowski - Wójt Gminy Radzanowo.

   Patronami honorowymi festiwalu byli: Sylwester Ziemkiewicz - Starosta Płocki i Piotr Jakubowski - Wójt Gminy Radzanowo.

Gratulujemy naszym zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!