logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Ach, co to był za bal. Drukuj
Ach, co to był za bal.

Karnawał to czas wesołych i radosnych zabaw. Uczniowie klas młodszych spotkali się wspólnie na balu karnawałowym. Dzieci przygotowały wspaniałe przebrania. Można było spotkać żołnierzy, piratów, księżniczki i królowe, nie zabrakło również bardzo popularnej ostatnio Wednesday Addams.  Dzieci zaprezentowały wiele układów tanecznych do ich ulubionych utworów, między innymi Toca Toca lub Chocolate. Bawiły się świetnie! Również uczniowie z klas 4- 8 świetnie się bawili na swoim balu. Zobaczcie  galerię zdjęć, którą przygotowała  p. Edyta Paradowska.  

Do zobaczenia za rok.

 

 

 

Klasy I- III

 

 

Klasy IV- VIII